propolis & Royal jelly

ژل رویال: یک مایع اسیدی سفید مایل به شیری است که سرشار از کربوهیدرات، پروتئین، اسیدهای آمینه آزاد، اسیدهای چرب، قندها، ویتامین ها و مواد معدنی است. که برای کودکان یک فعال کننده قوی برای سیستم ایمنی بدن می باشد؛ زیرا به مبارزه با عفونت کمک می کند. دارای خواص ضد میکروبی که به جلوگیری از سرماخوردگی خفیف و تقویت سیستم ایمنی آن دسته از کودکانی که در معرض سرماخوردگی زیاد و عفونت شدید قرار دارند کمک می کند.

اولین ماده مهم موجود در ژل رویال گاما گلوبولین ها (آنتی بادی ها) هستند که باعث تحریک سیستم ایمنی بدن می شود، دومین ماده مهم رویالیسین است که دارای اثرات ضد باکتریایی قوی بر علیه باکتری‌های گرم مثبت است در حالی که بر روی باکتری‌های گرم منفی تأثیری ندارد و به استحکام استخوان ها و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند و آخرین ماده مهم اسید (HDA) می باشد که باکتری ها را از بین می برد، زخم ها را درمان می کند و با آلرژی مقابله می کند.

بره موم (پروپولیس): یک رزین طبیعی غنی از فلاونوئید است. بره موم دارای خواص ضد باکتریایی، ضد ویروسی، ضد قارچی و ضد التهابی است و به همین دلیل می توان آن را معادل برخی آنتی بیوتیک ها در درمان و کاهش علائم آنفولانزا دانست. از دیگر خواص پروپولیس می توان به تقویت سیستم ایمنی اشاره کرد.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *